Ardeşen’in Yeni Fahri Hemşehrisi

Türkiye cumhuriyeti son başbakanı Binalı Yıldırım artık Ardeşen belediyesi hemşehrisi oldu.

Ardeşen’in Yeni Fahri Hemşehrisi
Ardeşen’in Yeni Fahri Hemşehrisi GÜNDEMRİZE / Tarafsız, ilkeli ve dürüst haber!

 Rize Ardeşen Belediyesi Meclisinde alınan 82 sayılı kararla Cumhuriyet tarihimizin son Başbakanı Binali Yıldırım'a Fahri Hemşehrilik Beratı takdim edildi. Ardeşen Heyeti Ankara’daki temasları kapsamında son Başbakan Binali Yıldırım'ı da ziyaret ederek Fahri Ardeşen’li Hemşehrilik Beratı takdim etti.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Terzi ve Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Kenan Hatipoğlu ile birlikte Cumhuriyet tarihimizin son Başbakanı, yeni dönemde AK Parti Genel Başkan vekilliği görevine seçilen Binali Yıldırım’a Fahri Ardeşen’li Hemşehrilik beratı vererek yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

20210402 181528 Ardeşen'in yeni fahri hemşehrisi Ardeşen

Konuyla ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “ Belediye Meclisimizde alınan 82 sayılı kararla Cumhuriyet tarihimizin son Başbakanı Binali YILDIRIM'a Fahri Ardeşen’li Hemşehrilik Beratı takdim ettik. Ziyaretimizde Sayın Yıldırım bir Ardeşen’li olarak ilçemiz için düşünülen bütün büyük proje ve yatırımları özel olarak takip edip yakından ilgileneceğini söyledi.

Fahri Hemşehrimize bizleri özel konutunda ağırlayarak göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı