Ankara'dan Ardeşen'e 50 Milyon TL'lik Yatırım

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ankara Temasları Kapsamında Ardeşen'in 50 Milyon TL'lik Yatırım Sözü Aldıklarını Söyledi.

Ankara'dan Ardeşen'e 50 Milyon TL'lik Yatırım
Ankara'dan Ardeşen'e 50 Milyon TL'lik Yatırım GÜNDEMRİZE / Tarafsız, ilkeli ve dürüst haber!

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kahya, "Ankara’daki temaslarımız devam ediyor. Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK ve Belediye Başkan Yardımcımız Y. Kenan HATİPOĞLU ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığından Ardeşen İçin 50 Milyon TL’lik yatırım sözü aldık." ifadelerini kullandı.

Kahya, "Geçtiğimiz ay da Ankara ziyaretlerimizde Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK’ın ilgi ve alakalarıyla SPOR TOTO’dan gençlik merkezi, İlçe kapalı spor salonunun yenilenmesi ve yüzme havuzu yatırım sözünün ardından, yine Milletvekilimiz ile birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’den Ardeşen için düşünülen proje ve yatırımlar için onay aldık. Kendisini her fırsatta fahri Ardeşen’li olarak ifade eden Sayın Tarım ve Orman Bakanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımıza, her daim yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimize teşekkür ederiz.Alınan yatırım desteği İlçemize ve bölgemize şimdiden hayırlı olsun Her şey ortak sevdamız Ardeşen için." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı