Diyanete Bağlı Anaokulunun Temeli Ardeşen’de Atıldı

Ardeşen Belediyesi ve Hayırsever İşadamları Arasında Yapılan Protokol İle Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatı temel atma töreni yapıldı.

Diyanete Bağlı Anaokulunun Temeli Ardeşen’de Atıldı
Diyanete Bağlı Anaokulunun Temeli Ardeşen’de Atıldı GÜNDEMRİZE / Tarafsız, ilkeli ve dürüst haber!

Ardeşen’de yapılacak olan Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu temelinin temel atma töreninin kurdelesini protokol ile çocuklar birlikte yaptı.

Temel atma törenine Gençlik ve Spor Eski Bakanımız ve Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak, AK Parti İl Başkanımız İshak Alim, Rize Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Pazar İlçe Kaymakamı, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Muhtarlar Dernek Başkanları ve Muhtarlar, ÇAYKUR Ardeşen Fabrika Müdürü, STK Başkanları, Kanaat Önderleri, Okul Müdürleri, Din Görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan Program Kur’an tilaveti ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak birer konuşma yaptı konuşmaların ardından hayırsever iş adamlarıyla Ardeşen Belediyesi arasında karşılıklı imzalanan protokol sonrası temel atma merasimi yapıldı.

Açılış kurdelesi Ardeşen İlçe Müftüsü Mehmet Genç tarafından okunan dua sonrası okul temeli atıldı.

Ardeşen Belediyesinden yapılan açıklamada; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın temel eğitimlerine destek olacak olan Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatımızın temel atma törenini tamamladık.

Yaptığımız programa katılan Sayın Vekilimize, İl Başkanımıza, Vali Yardımcılarımıza, İlçe Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Daire Müdürlerimize, Oda Başkanlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Muhtarlar Dernek Başkanlarımıza ve Muhtarlarımıza, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, Din Görevlilerimize, İş Adamlarımıza, kanaat önderlerimize, Kadın Kollarımıza ve uzaktan yakından teşrifleriyle bizleri onurlandıran herkese ve özellikle bu okulun inşasına destek veren hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ederim.” Açıklaması yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2021 dış ticaret rakamlarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2021 dış ticaret rakamlarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2021 ekonomi değerlendirmesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2021 ekonomi değerlendirmesi