Fırtına Mahallesinde üstyapı çalışmaları sürüyor

Ardeşen Fırtına Mahallesinde altyapıları yenilenen bölgelerde üstyapı düzenlemeleri kapsamında asfalt serimi çalışmalarına başlandı.

Fırtına Mahallesinde üstyapı çalışmaları sürüyor
Fırtına Mahallesinde üstyapı çalışmaları sürüyor GÜNDEMRİZE / Tarafsız, ilkeli ve dürüst haber!

Ardeşen Fırtına mahallesine geçtiğimiz yıl başlayan kapsamlı altyapı ve üstyapı çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Ardeşen Belediyesi tarafından ilçeye altyapı ve üstyapı yatırımı yapılıyor. Doğalgaz, içme suyu, elektrik hattı ve yağmursuyu hattı ile birlikte altyapı hattı imalatının yenilendiği çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.

ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI

Geçtiğimiz yıl başlayan çalışmalarla birlikte Fırtına mahallesinde içme suyu, doğalgaz, telekom, elektrik, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısı yenileniyor. Altyapısı tamamlanan çalışmalar kapsamında ekipler şu aşamada Fırtına Mahallesi Şehit Muhammet Şeremet Caddesi, Fatih Bulvarı ve Lise Caddesinde asfalt serme çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle genelinde üst yapısı tamamlanan sokaklarda üstyapı çalışmaları ana arterlerde sıcak asfalt ara arterlerde ise parke yenileme ve kaldırım düzenleme çalışmaları gerçekleşiyor. Fırtına mahallesinde altyapısı tamamlanan bölgelerde belirlenen program doğrultusunda asfalt serimi ve parke yol çalışmaları da yoğun bir şekilde devam edecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Ardeşen Belediyesi’nden Fırtına Mahallesine 20.6 Milyonluk Yatırım
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı
Çay bahçelerinin budanması 7 yıl uzatıldı